- 1324517
- 30
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام سرویس ظروف نگهداری برنج و ادویه ...
شماره آگهی :
11973134000132
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:02:44
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان قم
شرح آگهی :
شماره نیاز 11973134000132
نام دستگاه خریدار اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان قم
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.15 ساعت 16
اطلاعات خدمات موردنیاز
توضیحات خریدار هزینه حمل به عهده فروشنده تماس 02533444251 علیخانی تسویه حدود یکماه - برند مشخص گردد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
نام دستگاه خریدار اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان قم
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.15 ساعت 16
اطلاعات خدمات موردنیاز
| ردیف | کد خدمت |
نام خدمت |
واحد اندازه |
تعداد | تاریخ نیاز |
| 1169290558780003 | سرویس ظروف نگهداری برنج و ادویه و ملاقه و کفگیر وسطل زباله فلزی پلاستیکی مدل kl21 نوع بسته بندی کارتن 2 عددی نام تجارتی billy کشور سازنده چین مرجع عرضه کننده حسین زلفی |
ست | 10 | 97.7.17 | |
| 1172200779270003 | سطل زباله چرخدار جنس پلاستیکی حجم 660 lit مرجع عرضه کننده تولیدی و صنعتی رازک شیمی |
عدد | 3 | 97.7.17 | |
| 3 | 2162410009480041 | پالت | جعبه | 15 | 97.7.17 |
| 4 | 1172200051390002 | سطل زباله بادبزنی الماس جنس پلاستیکی سایز متوسط مدل 2730 نام تجارتی پلاستیک ناصر مرجع عرضه کننده تولیدی وصنعتی ممتاز سهند |
عدد | 10 | 97.7.17 |
توضیحات خریدار هزینه حمل به عهده فروشنده تماس 02533444251 علیخانی تسویه حدود یکماه - برند مشخص گردد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام سرویس ظروف نگهداری برنج و ادویه ...
آدرس :
قم, قم
منبع :
سایت 97.7.14