استعلام هارد 256 گیگ ssd سامسونگ
[ نسخه چاپی ]

استعلام هارد 256 گیگ ssd سامسونگ

شماره آگهی :
12973002000504
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:02:40
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:12973002000504
نام دستگاه خریدار:سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.21                                      ساعت: 10:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز:  هارد 256 گیگ ssd سامسونگ
گروه کالا: کامپیوتر و فناوری اطلاعات- سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.25
مشخصات کالای مورد: کالای مذکور باید اورجینال بوده و دارای گارانتی معتبر باشد.
قیمت ها براساس واحد (یک عدد) اعلام شود.
ارسال نمونه ای از کالای قیمت گذاری شده تا تاریخ و ساعت پایان اعتبار نیاز الزامیست.
تعداد مورد نیاز: 1                                             واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: هزینه حمل، به عهده فروشنده است.
فقط برای برند مذکور، اعلام قیمت شود.
استفاده از ایران کد مشابه، مورد قبول نمی باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام هارد 256 گیگ ssd سامسونگ
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت 97.07.15