- 1324515
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام تعمیر و نگهداری تاسیسات آب آشامیدنی
شماره آگهی :
11971200000106
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:02:15
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب روستایی
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11971200000106
نام دستگاه خریدار: شرکت آب و فاضلاب روستایی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت 23
شرح کلی نیاز: تعمیر و نگهداری تاسیسات آب آشامیدنی انجام امور نگهداری و رفع شکستگی و نواقص شبکه و خطوط انتقال آب به همراه حفر و پوشش
توضیحات خریدار در این استعلام فقط آقای ابوالفضل حاتمی مجاز به دریافت و پاسخ استعلام می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971200000106
نام دستگاه خریدار: شرکت آب و فاضلاب روستایی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت 23
شرح کلی نیاز: تعمیر و نگهداری تاسیسات آب آشامیدنی انجام امور نگهداری و رفع شکستگی و نواقص شبکه و خطوط انتقال آب به همراه حفر و پوشش
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ط-94-941 | فعالیت های سازمان های دارای عضو مربوط به کسب و کار، کارفرمایان و سازمان های حرفه ای | پروژه | 1 | 97.7.21 |
توضیحات خریدار در این استعلام فقط آقای ابوالفضل حاتمی مجاز به دریافت و پاسخ استعلام می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, تعمیر و نگهداری تاسیسات آب آشامیدنی
آدرس :
گلستان,
منبع :
سایت 97.7.15