استعلام اجرای و نصب اسپرنیکلر
[ نسخه چاپی ]

استعلام اجرای و نصب اسپرنیکلر

شماره آگهی :
12973277000023
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:01:03
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی
شرح آگهی :

استعلام؟
شماره نیاز : 12973277000023
نام دستگاه خریدار : موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی
تاریخ پایان اعتبار : 1397.07.17               ساعت : 10:00

اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : اجرای و نصب اسپرنیکلر رم ها و پارکنیک طبقه منفی یک تا سه ساختمان موسسه مطابق نقشه های عملیاتی
گروه کالا : امور تاسیساتی
تاریخ نیاز به کالا : 1397.07.17
مشخصات کالای مورد : اجرای و نصب اسپرنیکلر رم ها و پارکنیک طبقه منفی یک تا سه ساختمان موسسه مطابق نقشه های عملیاتی
تعداد مورد نیاز : 1          واحد شمارش : دستگاه
توضیحات خریدار : جهت هماهنگی و بازدید با شماره تلفن  8 - 66940777 داخلی 2006 با مسئول فنی آقای مهندس اخلاقی تماس حاصل نماید پرداخت وجه به صورت اسناد خزانه به سررسید 97/9/20 می باشد

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.

خلاصه :
استعلام, استعلام اجرای و نصب اسپرنیکلر
آدرس :
تهران, -
منبع :
سایت 97.07.15