استعلام پمپ گراندفوس مدل 80-36 دو اینچ
[ نسخه چاپی ]

استعلام پمپ گراندفوس مدل 80-36 دو اینچ

شماره آگهی :
11970240000023
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:59:48
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دادگستری
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11970240000023
نام دستگاه خریدار: دادگستری 
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 15
شرح کلی نیاز: پمپ گراندفوس مدل 80-36 دو اینچ یک عدد 
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
 1 3812121784430042 پمپ الکتریکی سیرکولاتور خطی مدل AA2 in (3/4)  نام تجارتی نوید موتور مرجع عرضه کننده صنایع نوید موتور  دستگاه  1 97.7.22
                               
توضیحات خریدار   پمپ دارای گارانتی شرکت مربوطه باشد هر گونه هزینه حمل، بیمه و مالیات بر عهده تامین کننده است و محل تحویل کالا به آدرس رشت خیابان چمران خیابان باقری ساختمان شماره 1 دادگستری می باشد 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.

خلاصه :
استعلام, پمپ گراندفوس مدل 80-36 دو اینچ
آدرس :
گیلان,
منبع :
سایت 97.7.15