- 1324508
- 28
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام پمپ گراندفوس مدل 80-36 دو اینچ
شماره آگهی :
11970240000023
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:59:48
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دادگستری
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11970240000023
نام دستگاه خریدار: دادگستری
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 15
شرح کلی نیاز: پمپ گراندفوس مدل 80-36 دو اینچ یک عدد
توضیحات خریدار پمپ دارای گارانتی شرکت مربوطه باشد هر گونه هزینه حمل، بیمه و مالیات بر عهده تامین کننده است و محل تحویل کالا به آدرس رشت خیابان چمران خیابان باقری ساختمان شماره 1 دادگستری می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11970240000023
نام دستگاه خریدار: دادگستری
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 15
شرح کلی نیاز: پمپ گراندفوس مدل 80-36 دو اینچ یک عدد
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 3812121784430042 | پمپ الکتریکی سیرکولاتور خطی مدل AA2 in (3/4) نام تجارتی نوید موتور مرجع عرضه کننده صنایع نوید موتور | دستگاه | 1 | 97.7.22 |
توضیحات خریدار پمپ دارای گارانتی شرکت مربوطه باشد هر گونه هزینه حمل، بیمه و مالیات بر عهده تامین کننده است و محل تحویل کالا به آدرس رشت خیابان چمران خیابان باقری ساختمان شماره 1 دادگستری می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, پمپ گراندفوس مدل 80-36 دو اینچ
آدرس :
گیلان,
منبع :
سایت 97.7.15