- 1324501
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
فراخوان خرید نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری
شماره آگهی :
33/97/7
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:59:06
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/23
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی راه آهن جمهوری اسلامی ایران
شرح آگهی :
فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه شماره 33.97.7 ؟
اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی راه آهن جمهوری اسلامی ایران درنظردارد فراخوان ارزیابی کیفی جهت برگزاری مناقصه عمومی با موضوع خرید نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری cctv در 172 نقطه 20 مرکز کنترل 5 مرکز Ctc 69 ایستگاه -78 گذرگاههای هم سطح راه آهن ج.ا.ا طبق شرح خدمات را ازطریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به شماره 200971494000011 با شرایط زیر برگزار نماید
دارا بودن مجوز تولید از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و صلاحیت انجام کار از شورای عالی انفورماتیک در رسته انتقال اطلاعات رشته شبکه داده های رایانه و مخابراتی با پایه حداقل دو الزامی میباشد در ضمن قیمتها متناسب با کالای ساخت داخل با لحاظ کیفیت ارائه گردد و مبلغ تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار 2.940.122.400 ریال و مدت اعتبار ضمانت نامه شرکت در فرآیند ارجاع کار 3 ماه بوده و به مدت 3 ماه دیگر قابل تمدید می باشد
کلیه مراحل برگزاری فراخوان ارزیابی کیفی از دریافت و تحویل اسناد ارزیابی کیفی تا ارسال دعوتنامه جهت سایر مراحل مناقصه از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ستاد به ادرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند تاریخ انتشار فراخوان در سامانه روز یکشنبه 97.7.15 می باشد اطلاعات و اسناد مناقصه عمومی پس از برگزاری فرآیند ارزیابی کیفی و ارسال دعوتنامه از طریق سامانه ستاد به مناقصه گران ارسال خواهد شد
مهلت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی ساعت 19 روز دوشنبه مورخ 97.7.23
مهلت ارسال پاسخ استعلام ارزیابی کیفی ساعت 12 روز شنبه مورخ 97.8.12
اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزار ادرس تهران میدان ارژانتین خیابان افریقا ساختمان مرکزی راه اهن ج.ا.ا ط 15 اداره کل ا رتباطات و علائم الکتریکی امور قراردادها
اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی راه آهن جمهوری اسلامی ایران درنظردارد فراخوان ارزیابی کیفی جهت برگزاری مناقصه عمومی با موضوع خرید نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری cctv در 172 نقطه 20 مرکز کنترل 5 مرکز Ctc 69 ایستگاه -78 گذرگاههای هم سطح راه آهن ج.ا.ا طبق شرح خدمات را ازطریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به شماره 200971494000011 با شرایط زیر برگزار نماید
دارا بودن مجوز تولید از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و صلاحیت انجام کار از شورای عالی انفورماتیک در رسته انتقال اطلاعات رشته شبکه داده های رایانه و مخابراتی با پایه حداقل دو الزامی میباشد در ضمن قیمتها متناسب با کالای ساخت داخل با لحاظ کیفیت ارائه گردد و مبلغ تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار 2.940.122.400 ریال و مدت اعتبار ضمانت نامه شرکت در فرآیند ارجاع کار 3 ماه بوده و به مدت 3 ماه دیگر قابل تمدید می باشد
کلیه مراحل برگزاری فراخوان ارزیابی کیفی از دریافت و تحویل اسناد ارزیابی کیفی تا ارسال دعوتنامه جهت سایر مراحل مناقصه از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ستاد به ادرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند تاریخ انتشار فراخوان در سامانه روز یکشنبه 97.7.15 می باشد اطلاعات و اسناد مناقصه عمومی پس از برگزاری فرآیند ارزیابی کیفی و ارسال دعوتنامه از طریق سامانه ستاد به مناقصه گران ارسال خواهد شد
مهلت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی ساعت 19 روز دوشنبه مورخ 97.7.23
مهلت ارسال پاسخ استعلام ارزیابی کیفی ساعت 12 روز شنبه مورخ 97.8.12
اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزار ادرس تهران میدان ارژانتین خیابان افریقا ساختمان مرکزی راه اهن ج.ا.ا ط 15 اداره کل ا رتباطات و علائم الکتریکی امور قراردادها
خلاصه :
فراخوان , فراخوان خرید نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری
آدرس :
تهران, میدان ارژانتین خیابان افریقا ساختمان مرکزی راه اهن ج.ا.ا ط 15
منبع :
سیاست روز 97.7.15