- 1324499
- 36
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
تجدید مناقصه حفر چاه
شماره آگهی :
97-28
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:58:28
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/23
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه
شرح آگهی :
آگهی تجدید مناقصه عمومی ؟
97-28
شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در نظر دارد اقلام مورد نیاز خود طبق جدول از طریق مناقصه عمومی خریداری نموده و پروژه های آبرسانی را براساس فهرست بها سال 97 از طریق مناقصه عمومی به اشخاص حقیقی و حقوقی تعیین صلاحیت شده براساس رتبه های مورد نیاز واگذار نماید.
لذا متقاضیان می توانند برای اخذ اسناد مناقصه به سامانه ستاد با شماره مناقصه های ذیل مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ 97.7.15 تا 97.7.23 به مدت 8 روز کاری به استثنا روزهای تعطیل با شماره تلفن 38281544-083 تماس حاصل نمایند. در ضمن آگهی مذکور در سایت ملی مناقصات کشور و سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه (www.abfa-ks.ir) منعکس می گردد.
1. تضمین شرکت در مناقصه به یکی از صورتهای زیر تحویل گردد.
الف- ضمانتنامه بانکی با اعتبار سه ماهه در وجه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه
ب- واریز به حساب شماره 4001101007146217 بانک ملی (نسخه صاحب حساب) به نام شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه
2. پیشنهاد قیمت به همراه سایر مدارک موردنیاز باید حداکثر تا پایان وقت اداری روز 5شنبه مورخه 97.8.3 در سامانه ستاد بارگزاری گردد. (ارائه اصل تضمین به دبیرخانه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه الزامی می باشد)
3. پیشنهادهای واصله راس ساعت 8 صبح روز شنبه مورخه 97.8.5 در کمیسیون مناقصه بازگشایی و قرائت خواهد شد.
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمان
97-28
شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در نظر دارد اقلام مورد نیاز خود طبق جدول از طریق مناقصه عمومی خریداری نموده و پروژه های آبرسانی را براساس فهرست بها سال 97 از طریق مناقصه عمومی به اشخاص حقیقی و حقوقی تعیین صلاحیت شده براساس رتبه های مورد نیاز واگذار نماید.
لذا متقاضیان می توانند برای اخذ اسناد مناقصه به سامانه ستاد با شماره مناقصه های ذیل مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ 97.7.15 تا 97.7.23 به مدت 8 روز کاری به استثنا روزهای تعطیل با شماره تلفن 38281544-083 تماس حاصل نمایند. در ضمن آگهی مذکور در سایت ملی مناقصات کشور و سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه (www.abfa-ks.ir) منعکس می گردد.
1. تضمین شرکت در مناقصه به یکی از صورتهای زیر تحویل گردد.
الف- ضمانتنامه بانکی با اعتبار سه ماهه در وجه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه
ب- واریز به حساب شماره 4001101007146217 بانک ملی (نسخه صاحب حساب) به نام شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه
2. پیشنهاد قیمت به همراه سایر مدارک موردنیاز باید حداکثر تا پایان وقت اداری روز 5شنبه مورخه 97.8.3 در سامانه ستاد بارگزاری گردد. (ارائه اصل تضمین به دبیرخانه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه الزامی می باشد)
3. پیشنهادهای واصله راس ساعت 8 صبح روز شنبه مورخه 97.8.5 در کمیسیون مناقصه بازگشایی و قرائت خواهد شد.
| عنوان | مناقصه/ تجدید |
موضوع عملیات |
حجم عملیات |
واحد | روستا - مجتمع |
شهرستان |
| حفر چاه |
مناقصه | حفر یک حلقه چاه عمیق در سازند آبرفت سخت |
150 | متر | اردوگاه شهدای حلبچه |
کنگاور |
| خرید لوله پلی اتیلن |
تجدید مناقصه |
سایزهای مختلف با فشار نامی 10 و 16 اتمسفر pe80 و با وزن تقریبی 200 تن |
- | - | - | سطح استان |
| آبرسانی | تجدید مناقصه | لوله گذاری |
9/1 | کیلومتر |
دودان | پاوه |
| احداث مخزن |
50 و 100 |
مترمکعب | ||||
| جاده دسترسی |
500 | متر | ||||
| آبرسانی |
تجدید مناقصه |
لوله گذاری |
10000 | متر | شادمان | کرمانشاه |
| احداث مخزن باسه چاهک |
100 | متر مکعب |
||||
| فنس کشی |
300 | متر | ||||
| محوطه سازی |
5000 | مترمربع | ||||
| موتورخانه |
47/5 | مترمربع | ||||
| تعمیر و نگهداری ایستگاه های پمپاژ |
تجدید مناقصه |
تعمیر و نگهداری ایستگاه های پمپاژ |
- | - | - | سرپلذهاب - قصرشیرین |
| حفر چاه |
تجدید مناقصه |
حفر یک حلقه چاه عمیق در سازند آبرفت سخت به روش ضربه ای |
100 | متر | پیران | سر پل ذهاب |
| مبلغ برآورد اولیه (ریال) |
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه (ریال) |
حداقل رتبه مورد نیاز |
شماره مناقصه |
| 2489816129 | 124490806 | 5 کاوشهای زمینی |
200971215000123 |
| 14000000000 | 700000000 | کارخانجات تولیدی دارای صلاحیت و پروانه بهره برداری تامین کنندگان دارای نامه نمایندگی معتبر |
200971215000124 |
| 8908185547 | 445409277 | 5 آب |
200971215000125 |
| 16496764594 | 824838230 | 5 آب |
200971215000126 |
| 1540200184 | 770100009 | رتبه 5 نیرو- رتبه 5 تاسیسات و تجهیزات |
200971215000127 |
| 540967253 | 27048363 | حداقل 5 کاوشهاری زمینی |
200971215000128 |
خلاصه :
آگهی تجدید مناقصه عمومی, مناقصه حفر چاه
آدرس :
کرمانشاه, -
منبع :
اخبار صنعت 97.7.15