- 1324494
- 24
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
تجدید فراخوان خرید و نصب 55 قلم قطعات مکانیکی سیستم های علائمی
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:56:47
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/23
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی راه آهن جمهوری اسلامی ایران
شرح آگهی :
فراخوان ارزیابی کیفی ؟
ادارهکل ارتباطات و علائم الکتریکی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد فراخوان ارزیابی کیفی جهت برگزاری مناقصه عمومی با موضوع «خرید و نصب 55 قلم قطعات مکانیکی سیستم های علائمی در ایستگاه های مراکز ادارات کل راه آهن» را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به شماره 200971494000022 با شرایط زیر برگزار نماید.
دارا بودن مجوز تولید از وزارت صنعت، معدن و تجارت الزامی می باشد. در ضمن قیمت ها متناسب با کالای ساخت داخل با لحاظ کیفیت ارائه گردد و مبلغ تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار 2.650.254.600 ریال و مدت اعتبار ضمانت نامه شرکت در فرآیند ارجاع کار 3 ماه بوده و به مدت 3 ماه دیگر قابل تمدید می باشد.
کلیه مراحل برگزاری فراخوان ارزیابی کیفی از دریافت و تحویل اسناد ارزیابی کیفی تا ارسال دعوتنامه جهت سایر مراحل مناقصه، از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس WWW.SETADIRAN.IR انجام خواهد شد. لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار فراخوان در سامانه روز یکشنبه مورخ 97.07.15 می باشد.
اطلاعات و اسناد مناقصه عمومی پس از برگزاری فرآیند ارزیابی کیفی و ارسال دعوتنامه از طریق سامانه ستاد به مناقصه گران ارسال خواهد شد.
مهلت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی: ساعت 19 روز دوشنبه مورخ 97.07.23
مهلت ارسال پاسخ استعلام ارزیابی کیفی: ساعت 12 روز دوشنبه مورخ 97.08.12
اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزار: آدرس تهران - میدان آرژانتین - خیابان آفریقا - ساختمان مرکزی راه آهن ج.ا.ا- طبقه پانزدهم اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی - امور قراردادها
1735/ م الف
اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی راه آهن جمهوری اسلامی ایران
ادارهکل ارتباطات و علائم الکتریکی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد فراخوان ارزیابی کیفی جهت برگزاری مناقصه عمومی با موضوع «خرید و نصب 55 قلم قطعات مکانیکی سیستم های علائمی در ایستگاه های مراکز ادارات کل راه آهن» را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به شماره 200971494000022 با شرایط زیر برگزار نماید.
دارا بودن مجوز تولید از وزارت صنعت، معدن و تجارت الزامی می باشد. در ضمن قیمت ها متناسب با کالای ساخت داخل با لحاظ کیفیت ارائه گردد و مبلغ تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار 2.650.254.600 ریال و مدت اعتبار ضمانت نامه شرکت در فرآیند ارجاع کار 3 ماه بوده و به مدت 3 ماه دیگر قابل تمدید می باشد.
کلیه مراحل برگزاری فراخوان ارزیابی کیفی از دریافت و تحویل اسناد ارزیابی کیفی تا ارسال دعوتنامه جهت سایر مراحل مناقصه، از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس WWW.SETADIRAN.IR انجام خواهد شد. لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار فراخوان در سامانه روز یکشنبه مورخ 97.07.15 می باشد.
اطلاعات و اسناد مناقصه عمومی پس از برگزاری فرآیند ارزیابی کیفی و ارسال دعوتنامه از طریق سامانه ستاد به مناقصه گران ارسال خواهد شد.
مهلت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی: ساعت 19 روز دوشنبه مورخ 97.07.23
مهلت ارسال پاسخ استعلام ارزیابی کیفی: ساعت 12 روز دوشنبه مورخ 97.08.12
اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزار: آدرس تهران - میدان آرژانتین - خیابان آفریقا - ساختمان مرکزی راه آهن ج.ا.ا- طبقه پانزدهم اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی - امور قراردادها
1735/ م الف
اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی راه آهن جمهوری اسلامی ایران
خلاصه :
مناقصه, تجدید فراخوان خرید و نصب 55 قلم قطعات مکانیکی سیستم های علائمی
آدرس :
تهران, -
منبع :
فرصت امروز 97.07.15