- 1324493
- 35
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام پاور سرور HP
شماره آگهی :
11974733000044
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:56:47
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مدیریت بانک کشاورزی
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11974733000044
نام دستگاه خریدار: مدیریت بانک کشاورزی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.15 ساعت 13
شرح کلی نیاز: 2 عدد پاور سرور HP مدل DPS-460EBA با مشخصات فنی فایل پیوست - همراه با گارانتی معتبر حداقل یکساله و تحویل در محل
توضیحات خریدار انتخاب کالای مورد نظر از ایران کد مشابه استفاده گردیده. شایان ذکر است کلیه تامین کنندگان پس از مشاهده فایل پیوست، ضمن رعایت مشخصات خواسته شده اقدام به اعلام قیمت نمایند
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11974733000044
نام دستگاه خریدار: مدیریت بانک کشاورزی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.15 ساعت 13
شرح کلی نیاز: 2 عدد پاور سرور HP مدل DPS-460EBA با مشخصات فنی فایل پیوست - همراه با گارانتی معتبر حداقل یکساله و تحویل در محل
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 4231270790450001 | منبع تغذیه اینترنال مخصوص سرور رایانه مدل 460W HE نام تجارتی HP مرجع عرضه کننده مهندسی مفتاح رایانه افزار | عدد | 2 | 97.7.15 |
توضیحات خریدار انتخاب کالای مورد نظر از ایران کد مشابه استفاده گردیده. شایان ذکر است کلیه تامین کنندگان پس از مشاهده فایل پیوست، ضمن رعایت مشخصات خواسته شده اقدام به اعلام قیمت نمایند
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, پاور سرور HP
آدرس :
البرز,
منبع :
سایت 97.7.15