- 1324492
- 30
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام پاور 380 وات گرین
شماره آگهی :
12973002000505
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:56:47
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:12973002000505
نام دستگاه خریدار:سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.21 ساعت: 10:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: پاور 380 وات گرین
گروه کالا: کامپیوتر و فناوری اطلاعات- سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.25
مشخصات کالای مورد: هزینه حمل، به عهده فروشنده است.
فقط برای برند مذکور، اعلام قیمت شود.
استفاده از ایران کد مشابه، مورد قبول نمی باشد.
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: کالای مذکور باید اورجینال بوده و دارای گارانتی معتبر باشد.
قیمت ها بر اساس واحد (یک عدد) اعلام شود
ارسال نمونه ای از کالای قیمت گذاری شده تا تاریخ و ساعت پایان اعتبار نیاز الزامیست.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز:12973002000505
نام دستگاه خریدار:سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.21 ساعت: 10:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: پاور 380 وات گرین
گروه کالا: کامپیوتر و فناوری اطلاعات- سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.25
مشخصات کالای مورد: هزینه حمل، به عهده فروشنده است.
فقط برای برند مذکور، اعلام قیمت شود.
استفاده از ایران کد مشابه، مورد قبول نمی باشد.
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: کالای مذکور باید اورجینال بوده و دارای گارانتی معتبر باشد.
قیمت ها بر اساس واحد (یک عدد) اعلام شود
ارسال نمونه ای از کالای قیمت گذاری شده تا تاریخ و ساعت پایان اعتبار نیاز الزامیست.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام پاور 380 وات گرین
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت 97.07.15