- 1324489
- 26
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام میز کارگاهی 50*70 سانتیمتر پروفیل سنگین 3*5 با رویه ام دی اف
شماره آگهی :
12974157000002
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:55:12
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه فرهنگیان بنت الهدی صدر
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 12974157000002
نام دستگاه خریدار: دانشگاه فرهنگیان بنت الهدی صدر
تاریخ اعتبار: 1397.7.16 ساعت: 14:00
شرح کلی نیاز: میز کارگاهی 50*70 سانتیمتر پروفیل سنگین 3*5 با رویه ام دی اف دو رویه و نوار 2 میل و رنگ کوره ایدو پایه T با ارتفاع 70 سانتی متر برای کارگاه گرافیک
گروه کالا: تجهیزات و وسایل تحصیلی و اداری
تاریخ نیاز به کالا: 1397.7.19
مشخصات کالای مورد: جهت هر گونه هماهنگی با واحد کارپردازی پردیس بنت الهدی صدر آقای لوایی 09143530507 تماس حاصل فرمایید
تعداد مورد نیاز: 15 عدد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
شماره نیاز: 12974157000002
نام دستگاه خریدار: دانشگاه فرهنگیان بنت الهدی صدر
تاریخ اعتبار: 1397.7.16 ساعت: 14:00
شرح کلی نیاز: میز کارگاهی 50*70 سانتیمتر پروفیل سنگین 3*5 با رویه ام دی اف دو رویه و نوار 2 میل و رنگ کوره ایدو پایه T با ارتفاع 70 سانتی متر برای کارگاه گرافیک
گروه کالا: تجهیزات و وسایل تحصیلی و اداری
تاریخ نیاز به کالا: 1397.7.19
مشخصات کالای مورد: جهت هر گونه هماهنگی با واحد کارپردازی پردیس بنت الهدی صدر آقای لوایی 09143530507 تماس حاصل فرمایید
تعداد مورد نیاز: 15 عدد
خلاصه :
استعلام, میز کارگاهی 50*70 سانتیمتر پروفیل سنگین 3*5 با رویه ام دی اف
آدرس :
اردبیل, -
منبع :
سایت 1397.7.15