- 1324488
- 35
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام موکت
شماره آگهی :
12974728000265
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:54:59
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
نهاد ریاست جمهوری
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 12974728000265
نام دستگاه خریدار : نهاد ریاست جمهوری
تاریخ پایان اعتبار : 1397.07.15 ساعت : 15:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : موکت پالازموکت کات B کد 7214
گروه کالا : فرش، گلیم و موکت
تاریخ نیاز به کالا : 1397.07.16
مشخصات کالای مورد
تعداد مورد نیاز : 120 واحد شمارش : متر
توضیحات خریدار : هزینه حمل در تهران به عهده فروشنده می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام موکت
آدرس :
تهران, -
منبع :
سایت 97.07.15