- 1324483
- 32
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده واگذاری امتیاز بهره برداری از کیوسک های مطبوعاتی نوبت دوم
شماره آگهی :
مرحله اول- نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:53:40
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری اندیشه
شرح آگهی :
آگهی مزایده عمومی ؟
مرحله اول - نوبت دوم
شهرداری اندیشه در نظر دارد با استناد به نامه شماره 286/5/ص مورخ 97.6.10موضوع بند 7 مصوبه شماره 57 مورخ 97.5.21 شورای اسلامی شهر اندیشه، واگذاری موضوع ذیل را از طریق مزایده کتبی (عمومی) به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار نماید:
1 .موضوع مزایده: واگذاری امتیاز بهره برداری از کیسوک های مطبوعاتی سطح شهر اندیشه
2 .مدت اجاره: 12 ماه
3.سپرده شرکت در مزایده مبلغ 15.000.000 ریال می باشد که باید به صورت موارد مندرج در بند 2 ماده 5 آئین نامه مالی شهرداریها به شرح ذیل ارائه گردد.
الف- رسید بانکی واریز و جه فوق به حساب جاری سیبا به شماره 0106212988001 نزد بانک ملی شعبه فاز سه اندیشه
ب- ضمانت نامه بانکی به نفع شهرداری اندیشه
4.مهلت و محل فروش اسناد مزایده: مهلت خرید اسناد مزایده از تاریخ چاپ آگهی لغایت روز چهارشنبه مورخ 97.7.25 به نشانی : شهریار، شهر اندیشه، فاز 3 ،بلوار آزادی، تقاطع خیابان شهرداری شرقی، ساختمان مرکزی شهرداری اندیشه، واحد امور قراردادها می باشد.
5 .مهلت و محل ارائه پیشنهادات: پایان وقت اداری (14:30) روز پنشنبه مورخ 97.7.26 دبیرخانه شهرداری اندیشه
6 .زمان و محل بازگشایی پیشنهادات واصله: روز شنبه مورخ 97.7.28 ساعت 14:30 سالن جلسات شهرداری اندیشه
7.شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادهای واصله مختار است.
8.برندگان اول، دوم و سوم مزایده هرگاه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده شرکت در مزایده آنان به ترتیب به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.
9.سایر اطلاعات و جزئیات مربوط به معامله در اسناد مزایده درج گردیده است.
بهروز کاویانی - شهرداری اندیشه
مرحله اول - نوبت دوم
شهرداری اندیشه در نظر دارد با استناد به نامه شماره 286/5/ص مورخ 97.6.10موضوع بند 7 مصوبه شماره 57 مورخ 97.5.21 شورای اسلامی شهر اندیشه، واگذاری موضوع ذیل را از طریق مزایده کتبی (عمومی) به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار نماید:
1 .موضوع مزایده: واگذاری امتیاز بهره برداری از کیسوک های مطبوعاتی سطح شهر اندیشه
2 .مدت اجاره: 12 ماه
3.سپرده شرکت در مزایده مبلغ 15.000.000 ریال می باشد که باید به صورت موارد مندرج در بند 2 ماده 5 آئین نامه مالی شهرداریها به شرح ذیل ارائه گردد.
الف- رسید بانکی واریز و جه فوق به حساب جاری سیبا به شماره 0106212988001 نزد بانک ملی شعبه فاز سه اندیشه
ب- ضمانت نامه بانکی به نفع شهرداری اندیشه
4.مهلت و محل فروش اسناد مزایده: مهلت خرید اسناد مزایده از تاریخ چاپ آگهی لغایت روز چهارشنبه مورخ 97.7.25 به نشانی : شهریار، شهر اندیشه، فاز 3 ،بلوار آزادی، تقاطع خیابان شهرداری شرقی، ساختمان مرکزی شهرداری اندیشه، واحد امور قراردادها می باشد.
5 .مهلت و محل ارائه پیشنهادات: پایان وقت اداری (14:30) روز پنشنبه مورخ 97.7.26 دبیرخانه شهرداری اندیشه
6 .زمان و محل بازگشایی پیشنهادات واصله: روز شنبه مورخ 97.7.28 ساعت 14:30 سالن جلسات شهرداری اندیشه
7.شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادهای واصله مختار است.
8.برندگان اول، دوم و سوم مزایده هرگاه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده شرکت در مزایده آنان به ترتیب به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.
9.سایر اطلاعات و جزئیات مربوط به معامله در اسناد مزایده درج گردیده است.
بهروز کاویانی - شهرداری اندیشه
خلاصه :
مزایده عمومی, مزایده واگذاری امتیاز بهره برداری از کیوسک های مطبوعاتی نوبت دوم
آدرس :
تهران, تهران, -
منبع :
محلی قم 97.7.15