استعلام استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس
[ نسخه چاپی ]

استعلام استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس

شماره آگهی :
11973076000061
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:52:59
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:‌ 11973076000061
نام دستگاه خریدار: اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران
تاریخ اعتبار: 1397.07.15 ساعت: 16:00
شرح کلی نیاز: استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس میقات و مجاهد اسلام و آیت الله سعیدی و فاطمه الزهرا در جواد آباد
اطلاعات خدمات موردنیاز:
ردیف کد خدمت نام خدمت واحد اندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 ج-43-432 فعالیتهای نصب تاسیسات برق، لوله کشی و سایر تاسیسات ساختممان مترمربع 1 1397.07.21
توضیحات خریدار: انجام تاسیسات گرمایشی طبق مدارک پیوست می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس
آدرس :
تهران, ورامین
منبع :
سایت 1397.07.15