- 1324480
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خرید ورق استیل
شماره آگهی :
11975000000014
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:51:52
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان بی بی حکیمه خاتون
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11975000000014
نام دستگاه خریدار: بیمارستان بی بی حکیمه خاتون
تاریخ اعتبار: 1397.7.15 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: خرید ورق استیل
توضیحات خریدار: با شماره 09176638440 تماس بگیرید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
شماره نیاز: 11975000000014
نام دستگاه خریدار: بیمارستان بی بی حکیمه خاتون
تاریخ اعتبار: 1397.7.15 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: خرید ورق استیل
| ردیف | کدکالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 0821110010210042 | ورق فولاد زنگ نزن استینلس استیل ضخامت 0.5 mm عرض 1250mm طول 2500mm بندیل کیلوگرمی مرجع عرضه کننده کشت و صنعت توچین | کیلوگرم | 12 | 1397.7.15 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, خرید ورق استیل
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, دوگنبدان
منبع :
سایت 1397.7.15