استعلام ملزومات...
[ نسخه چاپی ]

استعلام ملزومات...

شماره آگهی :
12974439000068
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:51:36
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مرکز اورژانس تهران
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 12974439000068
نام دستگاه خریدار: مرکز اورژانس تهران
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.16 ساعت 8
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
شرح کلی نیاز: ملزومات
گروه کالا: دارو، پزشکی و سلامت
تاریخ نیاز به کالا: 97.7.21
مشخصات  کالای مورد جک زیرسری برانکارد 65*300
تعداد مورد نیاز:15   واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: حمل رایگان+ اصل بودن کالا+پرداخت طبق روال- اداری 44891848 و 09126701050 حسنی 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام; استعلام ملزومات...
آدرس :
تهران,
منبع :
سایت 97/7/14