- 1324476
- 34
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام دستگاه دتکتور
شماره آگهی :
12975930000015
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:51:12
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 12975930000015
نام دستگاه خریدار : پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی
تاریخ پایان اعتبار : 1397.07.15 ساعت : 12:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : دستگاه دتکتور RI 2.1L
گروه کالا : ابزارآلات الکتریکی
تاریخ نیاز به کالا : 1397.07.21
مشخصات کالای مورد
تعداد مورد نیاز : 1 واحد شمارش : دستگاه
توضیحات خریدار
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام دستگاه دتکتور
آدرس :
البرز, کرج
منبع :
سایت 97.07.15