- 1324468
- 34
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام آبگرمکن برقی
شماره آگهی :
11973699000058
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:49:05
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل بنادر و دریانوردی
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11973699000058
نام دستگاه خریدار: اداره کل بنادر و دریانوردی
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 15:00
شرح کلی نیاز: آبگرمکن برقی 50 لیتری رفاه عایق دار. با توجه به نبود ایران کد، از این ایراند کد استفاده شده است.
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
توضیحات خریدار: با توجه به نبود ایران کد، از این ایران کد استفاده شده است فقط و فقط آبگرمکن رفاه مورد تایید می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11973699000058
نام دستگاه خریدار: اداره کل بنادر و دریانوردی
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 15:00
شرح کلی نیاز: آبگرمکن برقی 50 لیتری رفاه عایق دار. با توجه به نبود ایران کد، از این ایراند کد استفاده شده است.
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 1151700166330003 | آبگرمکن مخزن دار گاز سوز دیواری مدل 50 لیتری شارق | دستگاه | 20 | 1397.07.30 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام آبگرمکن برقی
آدرس :
سیستان و بلوچستان, چاه بهار
منبع :
سایت 1397.07.15