استعلام ملزومات پزشکی
[ نسخه چاپی ]

استعلام ملزومات پزشکی

شماره آگهی :
12974439000069
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:48:38
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مرکز اورژانس تهران
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 12974439000069
نام دستگاه خریدار: مرکز اورژانس تهران 
تاریخ اعتبار: 1397.7.16 ساعت: 08:00
شرح کلی نیاز: ملزومات پزشکی 
گروه کالا:دارو، پزشکی و سلامت 
تاریخ نیاز به کالا: 1397.7.21
مشخصات کالای مورد: جک زیرسازی برانکارد مدل 60*300
تعداد مورد نیاز: 5 عدد 
توضیحات خریدار: حمل رایگان + اصل بودن کالا + پرداخت طزبق روال 
اداری 44891848 و 09126701050 حسنی 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, ملزومات پزشکی
آدرس :
تهران, -
منبع :
سایت 1397.7.15