- 1324464
- 26
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
تجدید مناقصه عملیات بهسازی و مرمت استخر - مرحله سوم - نوبت دوم
شماره آگهی :
مرحله سوم - نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:47:59
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/23
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری کاشان
شرح آگهی :
آگهی تجدید مناقصه عمومی شماره 97/10 مرحله سوم نوبت دوم ؟
شهرداری کاشان
موضوع مناقصه: عملیات بهسازی و مرمت استخر مروارید مطابق شرح خدمات مندرج در اسناد و مدارک مناقصه و قرارداد منضم
مبلغ سپرده شرکت در مناقصه: 1.000.000.000 (یک میلیارد) ریال.
مهلت دریافت اسناد حداکثر تا تاریخ 97.07.23 ، مهلت قبول پیشنهادات حداکثر تا تاریخ 97.07.25 و بازگشایی پاکات در مورخ 97.07.26 می باشد
کلیه هزینه های چاپ آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد. ضمنا کارفرما در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار می باشد.
تلفاکس 55440055 (031)
شهردار کاشان- سعید ابریشمی راد
خلاصه :
مناقصه عمومی, تجدید مناقصه عملیات بهسازی و مرمت استخر - مرحله سوم - نوبت دوم
آدرس :
اصفهان, اصفهان, کاشان
منبع :
مناقصه مزایده 97.07.15