- 1324459
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کابل برق ...
شماره آگهی :
11971549000063
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:47:02
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
پست بانک ایران
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11971549000063
نام دستگاه خریدار: پست بانک ایران
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.15 ساعت 10
شرح کلی نیاز: جابجایی دو دستگاه یو پی اس و متعلقات مطابق مشخصات پیوست
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار: جابجایی دو دستگاه یو پی اس و متعلقات مطابق مشخصات پیوست
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971549000063
نام دستگاه خریدار: پست بانک ایران
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.15 ساعت 10
شرح کلی نیاز: جابجایی دو دستگاه یو پی اس و متعلقات مطابق مشخصات پیوست
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2281200017050255 | کابل برق NYY-R جنس هادی مس سطح مقطع 2-mm 4*2 کد NYY-RM 4*2جنس عایق PVC قرقره 100m مرجع سازنده کابلهای مخابراتی شهید قندی مرجع عرضه کننده کابل های مخابراتی شهید قندی | قرقره | 1 | 97/7/25 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام; استعلام کابل برق ...
آدرس :
تهران,
منبع :
سایت 97/7/14