- 1324458
- 28
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خرید رایانه و پرینتر
شماره آگهی :
12971314000062
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:47:00
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل راه آهن
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:12971314000062
نام دستگاه خریدار:اداره کل راه آهن
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 12:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: خرید رایانه و پرینتر
گروه کالا: کامپیوتر و فناوری اطلاعات- سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.16
مشخصات کالای مورد: طبق شرح پیوست
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: هزینه حمل و نقل با فروشنده می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز:12971314000062
نام دستگاه خریدار:اداره کل راه آهن
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 12:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: خرید رایانه و پرینتر
گروه کالا: کامپیوتر و فناوری اطلاعات- سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.16
مشخصات کالای مورد: طبق شرح پیوست
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: هزینه حمل و نقل با فروشنده می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام خرید رایانه و پرینتر
آدرس :
قم, قم
منبع :
سایت 97.07.15