- 1324455
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام لوازم و قطعات یخچال و فریزر خانگی
شماره آگهی :
11979033000254
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:46:24
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه ارومیه
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 11979033000254
نام دستگاه خریدار : دانشگاه ارومیه
تاریخ اعتبار نیاز : 1397.07.15 ساعت : 10:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : لوازم و قطعات یخچال و فریزر خانگی
| ردیف | کد کالا |
نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 5461700748800001 | ترموستات کامل مدل TR110 یخچال فاقد نام تجارتی مرجع عرضه کننده مهندسی آلتون رای |
ست | 1 | 1397.07.16 |
توضیحات خریدار : 1- تحویل در محل دانشگاه ارومیه 2- پرداخت وجه بعد از تحویل و تایید مسئول مربوطه 10 روز کاری 3- پرداخت وجه ارزش افزوده با ارائه گواهی معتبر
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام لوازم و قطعات یخچال و فریزر خانگی
آدرس :
آذربایجان غربی, ارومیه
منبع :
سایت 97.07.15