- 1324451
- 41
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده یک دستگاه کولر اسپیلت، یک دستگاه فتوکپی
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:45:58
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/13
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اجرای احکام مدنی دادگستری آستانه اشرفیه
شرح آگهی :
آگهی مزایده ؟
به موجب پرونده اجرایی کلاسه 970268 یک دستگاه کولر اسپیلت به ارزش 32.000.000 ریال و یک دستگاه فتوکپی شارپ به ارزش 17.000.000 ریال در تاریخ 97.08.13 ساعت 10 صبح به مزایده گذاشته می شود.
مدیر اجرای احکام مدنی دادگستری آستانه اشرفیه - نورحسینی
جهت کسب اطلاعات بیشتر آگهی به قسمت تصویر آگهی در سایت مناقصات پارس نماد داده ها مراجعه کنید.
خلاصه :
مزایده, مزایده یک دستگاه کولر اسپیلت، یک دستگاه فتوکپی
آدرس :
گیلان, -
منبع :
حمایت 97.07.15