- 1324443
- 30
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه صفافی و بارگیری شکر سفید استحصالی
شماره آگهی :
شماره 520-07-96/131
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:43:55
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی شماره 520-07-96/131 ؟
موضوع مناقصه صفافی و بارگیری شکر سفید استحصالی در سال 98-97
نام دستگاه مناقصه گزار شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی
مهلت فروش اسناد از مورخ 97.7.15 لغایت 97.7.21 به مدت 7 روز به غیر از روزهای تعطیل
روز بازدید کار ساعت 11 صبح مورخ 97.7.21
مهلت تحویل پاکات پایان ساعت 11 مورخ 97.7.25
تاریخ بازگشایی پاکات ساعت 14 مورخ 97.7.29
سپرده شرکت در مناقصه 500.000.000 ریال
نشانی محل فروش اسناد ـ اهواز ـ کیلومتر ۲۵ جاده آبادان ـ شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی مدیریت بزارگانی تلفن تماس 95 و 33131093 - 061 و نمابر 33131090 - 061
ارائه فیش واریزی به مبلغ 200.000 ریال به حساب سپهر 0102862066005 بانک صادرات شعبه توسعه نیشکر در وجه شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی جهت خرید اسناد الزامی است.
جهت اطلاعات بیشتر و دریافت اسناد به سایت www.dk-sugarcane.ir مراجعه نمایند. ضمنا هزینه چاپ آگهی در روزنامه سراسری بعهده برنده مناقصه خواهد بود.
شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی
موضوع مناقصه صفافی و بارگیری شکر سفید استحصالی در سال 98-97
نام دستگاه مناقصه گزار شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی
مهلت فروش اسناد از مورخ 97.7.15 لغایت 97.7.21 به مدت 7 روز به غیر از روزهای تعطیل
روز بازدید کار ساعت 11 صبح مورخ 97.7.21
مهلت تحویل پاکات پایان ساعت 11 مورخ 97.7.25
تاریخ بازگشایی پاکات ساعت 14 مورخ 97.7.29
سپرده شرکت در مناقصه 500.000.000 ریال
نشانی محل فروش اسناد ـ اهواز ـ کیلومتر ۲۵ جاده آبادان ـ شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی مدیریت بزارگانی تلفن تماس 95 و 33131093 - 061 و نمابر 33131090 - 061
ارائه فیش واریزی به مبلغ 200.000 ریال به حساب سپهر 0102862066005 بانک صادرات شعبه توسعه نیشکر در وجه شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی جهت خرید اسناد الزامی است.
جهت اطلاعات بیشتر و دریافت اسناد به سایت www.dk-sugarcane.ir مراجعه نمایند. ضمنا هزینه چاپ آگهی در روزنامه سراسری بعهده برنده مناقصه خواهد بود.
شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی
خلاصه :
آگهی مناقصه , مناقصه صفافی و بارگیری شکر سفید استحصالی
آدرس :
خوزستان, اهواز ـ کیلومتر ۲۵ جاده آبادان ـ شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی مدیریت بزارگانی
منبع :
همشهری 97/7/15