- 1324441
- 26
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه خرید و حمل قطعات یدکی گرافیت کفشک و ...
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:43:27
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/01
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد
شرح آگهی :
آگهی مناقصه ؟
برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دریافت و تحویل اسناد به آدرس WWW.ETS.MASHHAD.IR مراجعه نمایید.
ثبت نام کلیه مناقصه گران در سامانه VENDOR.MASHHAD.IR الزامی می باشد.
شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد
| ردیف |
شماره |
موضوع مناقصه / مزایده |
برگزارکننده |
مبلغ ضمانت نامه - ریال |
آخرین مهلت تحویل پیشنهادات |
| 1 | 522 | خرید و حمل قطعات یدکی گرافیک کفشک جریان ناوگان خط 2 قطار شهری مشهد |
شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد |
200.000.000 | 97.8.1 |
| 2 | 523 | خرید و حمل باتری سیلد اسید خط یک قطار شهری مشهد |
شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد |
200.000.000 | 97.8.1 |
| 3 | 524 |
خرید و حمل لوازم یدکی ریل سوم خط دو قطار شهری مشهد |
شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد |
215.000.000 | 97.8.1 |
| 4 | 525 | خرید ، حمل ، نصب و راه اندازی تجهیزات و پنل اعلام حریق آدرس پذیر |
شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد |
160.000.000 | 97.8.1 |
برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دریافت و تحویل اسناد به آدرس WWW.ETS.MASHHAD.IR مراجعه نمایید.
ثبت نام کلیه مناقصه گران در سامانه VENDOR.MASHHAD.IR الزامی می باشد.
شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد
خلاصه :
مناقصه , مناقصه خرید و حمل قطعات یدکی گرافیت کفشک و ...
آدرس :
خراسان رضوی, -
منبع :
مناقصه و مزایده 97.7.15