استعلام آسفالت ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام آسفالت ...

شماره آگهی :
11973377000029
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:42:30
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/26
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل راه و شهرسازی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز:   11973377000029
نام دستگاه خریدار:   اداره کل راه و شهرسازی
تاریخ اعتبار نیاز:     1397.07.26      ساعت:    14:00
شرح کلی نیاز: آسفالت راه روستایی دیوا - ملکشاه و زیر سازی الله رودبار شهرستان بابل
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
ردیف کدخدمت نام خدمت
واحداندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 ج-42-421 ساخت جاده و راه آهن
پروژه 1 1397.08.09
توضیحات خریدار
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام آسفالت ...
آدرس :
مازندران, -
منبع :
سایت 1397/07/15