- 1324433
- 34
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کارت مغناطیسی HICO
شماره آگهی :
12971036000158
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:41:42
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بانک سپه
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 12971036000158
نام دستگاه خریدار: بانک سپه
تاریخ اعتبار: 1397.7.15 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: کارت مغناطیسی HICO //
760-820 میکرون
گروه کالا:کامپیوتر و فناوری اطلاعات - سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا: 1397.7.22
مشخصات کالای مورد: 120.000 عدد کوتاه مدت
120.000 عدد قرض الحسنه
تعداد مورد نیاز: 240000 عدد
توضیحات خریدار: 1- تمامی کارتها دارای نوار امضاء باشد
2- حمل و تحویل بعهده فروشنده می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
شماره نیاز: 12971036000158
نام دستگاه خریدار: بانک سپه
تاریخ اعتبار: 1397.7.15 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: کارت مغناطیسی HICO //
760-820 میکرون
گروه کالا:کامپیوتر و فناوری اطلاعات - سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا: 1397.7.22
مشخصات کالای مورد: 120.000 عدد کوتاه مدت
120.000 عدد قرض الحسنه
تعداد مورد نیاز: 240000 عدد
2- حمل و تحویل بعهده فروشنده می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, کارت مغناطیسی HICO
آدرس :
تهران, -
منبع :
سایت 1397.7.15