مزایده اجاره 10 باب مغازه - نوبت دوم
[ نسخه چاپی ]

مزایده اجاره 10 باب مغازه - نوبت دوم

شماره آگهی :
نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:40:44
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری شهریار
شرح آگهی :
آگهی مزایده عمومی نوبت دوم؟
شهرداری شهریار در نظر دارد نسبت به اجاره دادن 10 باب مغازه واقع در زیر زمین پلاک ثبتی 49/900 به صورت یکجا و به مدت یکسال با آدرس شهریار تقاطع بلوار انقلاب و نواب طبق مجوز شورای اسلامی شهر شماره 1267 مورخ 97.5.10 از طریق مزایده عمومی اقدام نماید. لذا از متقاضیان دعوت به عمل می آید جهت دریافت اسناد مزایده پس از تاریخ درج آخرین آگهی به مدت 10 روز به دفتر امور پیمان و قرارداد شهرداری شهریار و با در نظر گرفتن شرایط ذیل مراجعه نمایند
1- مجموع قیمت پایه کارشناسی اجاره بها ماهیانه 10 باب تجاری مبلغ 10.250.000 ریال می باشد
2- هزینه درج آگهی بر عهده برنده مزایده می باشد
3- مبلغ سپرده جهت شرکت در مزایده 6.150.000 ریال می باشد
4- سپرده نفرات اول تا سوم تا زمان انجام معامله و قرارداد مسترد نخواهد شد
5- شهرداری در رد یا قبول پیشنهادات مختار است
6- سایر اطلاعات و جزئیات مربوط به واگذاری در اسناد مزایده درج گردیده است
احسان درخشان نسب- شهردار شهریار
خلاصه :
آگهی مزایده عمومی , مزایده اجاره 10 باب مغازه - نوبت دوم
آدرس :
تهران, تهران, -
منبع :
جمهوری 97/7/15