مزایده 71 نوع اجناس کارکرده و نو جمعا 191 قلم
[ نسخه چاپی ]

مزایده 71 نوع اجناس کارکرده و نو جمعا 191 قلم

شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:40:34
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/05
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اجرای احکام مدنی شعبه 221 دادگاه حقوقی تهران
شرح آگهی :
اگهی مزایده ؟
نوبت اول شماره 9510422164600417
اجرای احکام مدنی شعبه 221 دادگاه حقوقی تهران
مزایده 71 نوع اجناس کارکرده و نو جمعا 191 قلم  شامل 2E-3VE1010  در حد نو ، 8MA11-4416ES5
مبلغ مزایده 76.414.000 تومان
زمان 97.8.5
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده،مزایده 71 نوع اجناس کارکرده و نو جمعا 191 قلم
آدرس :
تهران, --
منبع :
امتیاز 97.7.15