استعلام کارت سوییچ ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام کارت سوییچ ...

شماره آگهی :
12973506000039
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:39:47
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
پزشکی قانونی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز:    12973506000039
نام دستگاه خریدار :  پزشکی قانونی
تاریخ پایان اعتبار      1397.07.15       ساعت:    13:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز:   کارت سوییچ 320 پورتی
گروه کالا:   ارتباطی و مخابراتی
تاریخ نیاز به کالا      1397.07.17
مشخصات کالای مورد    G2MXU4
تعداد مورد نیاز:   1    واحد شمارش: دستگاه
توضیحات خریدار    همراه با هزینه نصب و راه اندازی سیستم
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام کارت سوییچ ...
آدرس :
آذربایجان شرقی, -
منبع :
سایت 1397/07/15