- 1324425
- 36
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کارت سوییچ ...
شماره آگهی :
12973506000039
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:39:47
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
پزشکی قانونی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 12973506000039
نام دستگاه خریدار : پزشکی قانونی
تاریخ پایان اعتبار 1397.07.15 ساعت: 13:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: کارت سوییچ 320 پورتی
گروه کالا: ارتباطی و مخابراتی
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.17
مشخصات کالای مورد G2MXU4
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: دستگاه
توضیحات خریدار همراه با هزینه نصب و راه اندازی سیستم
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12973506000039
نام دستگاه خریدار : پزشکی قانونی
تاریخ پایان اعتبار 1397.07.15 ساعت: 13:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: کارت سوییچ 320 پورتی
گروه کالا: ارتباطی و مخابراتی
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.17
مشخصات کالای مورد G2MXU4
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: دستگاه
توضیحات خریدار همراه با هزینه نصب و راه اندازی سیستم
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام کارت سوییچ ...
آدرس :
آذربایجان شرقی, -
منبع :
سایت 1397/07/15