- 1324423
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام ساخت جاده و راه آهن
شماره آگهی :
119712360000064
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:39:11
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت شهرکهای صنعتی استن گلستان
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 1171236000064
نام دستگاه خریدار: شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان
تاریخ اعتبار: 1397.7.21 ساعت: 14:30
شرح کلی نیاز: استعلام قیمت پروژه تکمیل زیر سازی، شهرک صنعتی آق قلا (مطابق با پیوست نیاز)
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
شماره نیاز: 1171236000064
نام دستگاه خریدار: شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان
تاریخ اعتبار: 1397.7.21 ساعت: 14:30
شرح کلی نیاز: استعلام قیمت پروژه تکمیل زیر سازی، شهرک صنعتی آق قلا (مطابق با پیوست نیاز)
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ج-42-421 | ساخت جاده و راه آهن | پروژه | 1 | 1397.8.30 |
خلاصه :
استعلام, ساخت جاده و راه آهن
آدرس :
گلستان, آق قلا
منبع :
سایت 1397.715