- 1324422
- 27
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه عمومی اجرای عملیات مالچ پاشی همراه نهال کاری
شماره آگهی :
نوبت اول شماره 9715
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:39:01
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/20
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سیستان و بلوچستان
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی ؟
نوبت اول به شماره 9715
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سیستان و بلوچستان در نظر دارد ، پروژه مشروحه زیر را به شرکت های واجد شرایط واگذار نماید.
مهلت دریافت اسناد مناقصه : از تاریخ درج نوبت دوم آگهی تا ساعت 19 مورخ 97.7.20
مهلت تسلیم پیشنهادات : تا ساعت 19 مورخ 97.7.29
مدت اعتبار پیشنهادات : تا پایان وقت اداری 97.11.1
نوع تضمین شرکنت در مناقصه باید به یکی از روش های ذیل انجام پذیرد:
ضمانتنامه معبتر بانکی
واریز به حساب سیبا به شماره 2174212610007 بانک ملی ایران شعبه مرکزی زاهدان به نام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان از شرکت های دارای گواهینامه صلاحیت در رشته کشاورزی حداقل در پایه 5 از معاونت برنامه و بودجه امور عمرانی استانداری دعوت می گردد در صورت تمایل از تاریخ انتشار آگهی جهت دریافت اسناد مناقصه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به نشانی WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایند و اسناد مناقصه را در مهلت ت عیین شده دریافت نمایند. ضمنا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 6 - 33228001 - 054 داخلی 172 امور قراردادها تماس حاصل فرمایند .
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سیستان و بلوچستان ت
نوبت اول به شماره 9715
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سیستان و بلوچستان در نظر دارد ، پروژه مشروحه زیر را به شرکت های واجد شرایط واگذار نماید.
| شماره مناقصه |
موضوع مناقصه |
برآورد اولیه براساس فهرست بهای آبخیزداری و منابع طبیعی سال 1397 - ریال |
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه - ریال |
شرح مختصری از کار |
محل اجرا |
مدت اجرا |
زمان بازگشایی پاکات |
| 9715 |
اجرای عملیات مالچ پاشی همراه نهال کاری در سطح 1163 هکتار |
3943929252 |
1971964650 |
تحویل و بارگیری حمل 13956 تن مالچ از پالایشگاه تهران به محل اجرا ، پاشش ، نهال کاری و آبیاری |
شهرستان زهک روستاهای محمد شاه کرم ، کود، زینل ، جهانگیر و بامری |
9 ماه |
ساعت 9 صبح مورخه 97.8.1 |
مهلت دریافت اسناد مناقصه : از تاریخ درج نوبت دوم آگهی تا ساعت 19 مورخ 97.7.20
مهلت تسلیم پیشنهادات : تا ساعت 19 مورخ 97.7.29
مدت اعتبار پیشنهادات : تا پایان وقت اداری 97.11.1
نوع تضمین شرکنت در مناقصه باید به یکی از روش های ذیل انجام پذیرد:
ضمانتنامه معبتر بانکی
واریز به حساب سیبا به شماره 2174212610007 بانک ملی ایران شعبه مرکزی زاهدان به نام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان از شرکت های دارای گواهینامه صلاحیت در رشته کشاورزی حداقل در پایه 5 از معاونت برنامه و بودجه امور عمرانی استانداری دعوت می گردد در صورت تمایل از تاریخ انتشار آگهی جهت دریافت اسناد مناقصه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به نشانی WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایند و اسناد مناقصه را در مهلت ت عیین شده دریافت نمایند. ضمنا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 6 - 33228001 - 054 داخلی 172 امور قراردادها تماس حاصل فرمایند .
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سیستان و بلوچستان ت
خلاصه :
مناقصه عمومی اجرای عملیات مالچ پاشی همراه نهال کاری
آدرس :
سیستان و بلوچستان, -
منبع :
مناقصه و مزایده 97.7.15