استعلام خرید ماکت
[ نسخه چاپی ]

استعلام خرید ماکت

شماره آگهی :
11975000000015
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:37:34
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان بی بی حکیمه خاتون
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11975000000015
نام دستگاه خریدار: بیمارستان بی بی حکیمه خاتون
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.15  ساعت 14:29
شرح کلی نیاز: خرید ماکت
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 2424210792310357 ماکت آموزش لوله گذاری نوزاد و CPR مدل LM089 کارتن 1 عددی نام تجارتی KOKEN مرجع عرضه کننده ورتون عدد 1 97.07.15
توضیحات خریدار: با شماره 09176638440 تماس بگیرید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,خرید ماکت
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, دوگنبدان
منبع :
سایت97.07.15