- 1324417
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه انجام خدمات حراست و نگهبانی از پستهای
شماره آگهی :
ه م م/97/0194 نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:37:21
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/09/13
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
شرح آگهی :
فراخوان مناقصه عمومی (ارزیابی کیفی)؟
نوبت اول
مناقصه عمومی یک مرحله ای شماره م م/97/0194 مربوط به انجام خدمات حراست و نگهبانی از پستهای حراست ادارات مرکزی ستاد
الف. شرح مختصر خدمات:
انجام خدمات حراست و نگهبانی از پست های ادارات مرکزی
ب. محل اجرای خدمات و مدت انجام کار:
محل اجرای خدمات در ادارات مرکزی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بوده و مدت انجام آن 12 ماه می باشد
ج. برآورد کارفرما:
برآورد کارفرما جهت انجام خدمات /بدون درصد سهم و هزینه مدیریت معادل 85.200.216.750 ریال می باشد
د. شرایط مناقصه گران متقاضی:
گواهینامه تعیین صلاحیت معتبر از اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی و گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی
دارای تاییدیه صلاحیت در رشته حراست و نگهبانی از سازمان حراست وزارت نفت
- در تعیین برنده مناقصه و در شرایط برابر اولویت با شرکتهای بومی استانی می باشد
- توانایی ارائه تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار به مبلغ 3.204.004.335 ریال همچنین 10 درصد مبلغ پیمان در صورت بنده شدن به عنوان تضمین انجام تعهدات می باشد
ارائه یک نسخه تایید شده از صورت های مالی حسابرسی شده توسط سازمان حسابرس با امضای جامع حسابداران رسمی الزامی است
ه- محل و مهلت دریافت مدارک مناقصه گران
از کلیه متقاضیان وجد شرایط دعوت می شود حداکثر ظرف مدت 10 روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم آمادگی خود را به صورت کتبی به یکی از آدرس های ذیل الذکر اعلام و همزان نسبت به دریافت مدارک ارزیابی کیفی وفق بد ج ماده 12 قانون بگرزاری ماقصات ارزیابی کیفی اقدام نمایند
ضمنا می بایستی ظرف مدت 14 روز اطلاعات مورد درخواست در قالب یک عدد زونکن مدارک ارزیابی کیفی برابر اصل شده و یک حلقه لوح فشرده تهیه و به آدرس های ذیل در مقابل رسید تحویل گردد. بدیهی است کارفرما این حق را برای خود محفوظ می دارد به مدارکی که پس از انقضا مهلت مقرر ارائه می گردد ترتیب اثر ندهد ضمنا پس از بررسی های لازم اسناد مناقصه به متقاضیان واجد شرایط تحویل داده خواهد شد.
محل دریافت اسناد واقع در هواز کوی فدائیان اسلام پارک 4 (روبروی امور مسافرت) مجتمع اداری امور حقوقی و قراردادها اتاق کنترل و توزیع اسناد قرارداد (اتاق شماره 1) و یا تهران میدان آرژانتین ابتدای خیابان بیهقی پلاک 28 ساختمان مرکزی یازدهم شرکت ملی نفت ایران، طبقه دوم دفتر هماهنگی امور حقوقی و قراردادهای مناطق نفتخیز جنوب و مهلت دریافت اسناد توسط مناقصه گران تایید شده تا روز سه شنبه مورخ 97.9.13 و مهلت ارائه نرخ تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 97.9.25 و گشایش پیشنهادها راس ساعت88/30 روز دوشنبه مورخ 97.9.26 در اهواز ، کوی فدائیان اسلام خیابان نفت ساختمان پنج طبقه بلوک 1 طبقه دوم اتاق ج 251 صورت می گیرد.
همزمان ارائه معرفی نامه کارت ملی برای متقاضیان شرکت در مناقصه و نمایندگان شرکتها در همه مراحل لازم و ضروری می باشد.
تذکر: حسب مورد ارائه یک نسخه از اساسنامه، شرکتنامه وآگهی تاسیسات و آخرین تغییرات ثبتی الزامی می باشد.
و-WWW.NISOC.IR
WWW.SHANA.IR
WWW.IETS.MPORG.IR
روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
نوبت اول
مناقصه عمومی یک مرحله ای شماره م م/97/0194 مربوط به انجام خدمات حراست و نگهبانی از پستهای حراست ادارات مرکزی ستاد
الف. شرح مختصر خدمات:
انجام خدمات حراست و نگهبانی از پست های ادارات مرکزی
ب. محل اجرای خدمات و مدت انجام کار:
محل اجرای خدمات در ادارات مرکزی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بوده و مدت انجام آن 12 ماه می باشد
ج. برآورد کارفرما:
برآورد کارفرما جهت انجام خدمات /بدون درصد سهم و هزینه مدیریت معادل 85.200.216.750 ریال می باشد
د. شرایط مناقصه گران متقاضی:
گواهینامه تعیین صلاحیت معتبر از اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی و گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی
دارای تاییدیه صلاحیت در رشته حراست و نگهبانی از سازمان حراست وزارت نفت
- در تعیین برنده مناقصه و در شرایط برابر اولویت با شرکتهای بومی استانی می باشد
- توانایی ارائه تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار به مبلغ 3.204.004.335 ریال همچنین 10 درصد مبلغ پیمان در صورت بنده شدن به عنوان تضمین انجام تعهدات می باشد
ارائه یک نسخه تایید شده از صورت های مالی حسابرسی شده توسط سازمان حسابرس با امضای جامع حسابداران رسمی الزامی است
ه- محل و مهلت دریافت مدارک مناقصه گران
از کلیه متقاضیان وجد شرایط دعوت می شود حداکثر ظرف مدت 10 روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم آمادگی خود را به صورت کتبی به یکی از آدرس های ذیل الذکر اعلام و همزان نسبت به دریافت مدارک ارزیابی کیفی وفق بد ج ماده 12 قانون بگرزاری ماقصات ارزیابی کیفی اقدام نمایند
ضمنا می بایستی ظرف مدت 14 روز اطلاعات مورد درخواست در قالب یک عدد زونکن مدارک ارزیابی کیفی برابر اصل شده و یک حلقه لوح فشرده تهیه و به آدرس های ذیل در مقابل رسید تحویل گردد. بدیهی است کارفرما این حق را برای خود محفوظ می دارد به مدارکی که پس از انقضا مهلت مقرر ارائه می گردد ترتیب اثر ندهد ضمنا پس از بررسی های لازم اسناد مناقصه به متقاضیان واجد شرایط تحویل داده خواهد شد.
محل دریافت اسناد واقع در هواز کوی فدائیان اسلام پارک 4 (روبروی امور مسافرت) مجتمع اداری امور حقوقی و قراردادها اتاق کنترل و توزیع اسناد قرارداد (اتاق شماره 1) و یا تهران میدان آرژانتین ابتدای خیابان بیهقی پلاک 28 ساختمان مرکزی یازدهم شرکت ملی نفت ایران، طبقه دوم دفتر هماهنگی امور حقوقی و قراردادهای مناطق نفتخیز جنوب و مهلت دریافت اسناد توسط مناقصه گران تایید شده تا روز سه شنبه مورخ 97.9.13 و مهلت ارائه نرخ تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 97.9.25 و گشایش پیشنهادها راس ساعت88/30 روز دوشنبه مورخ 97.9.26 در اهواز ، کوی فدائیان اسلام خیابان نفت ساختمان پنج طبقه بلوک 1 طبقه دوم اتاق ج 251 صورت می گیرد.
همزمان ارائه معرفی نامه کارت ملی برای متقاضیان شرکت در مناقصه و نمایندگان شرکتها در همه مراحل لازم و ضروری می باشد.
تذکر: حسب مورد ارائه یک نسخه از اساسنامه، شرکتنامه وآگهی تاسیسات و آخرین تغییرات ثبتی الزامی می باشد.
و-WWW.NISOC.IR
WWW.SHANA.IR
WWW.IETS.MPORG.IR
روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
خلاصه :
مناقصه انجام خدمات حراست و نگهبانی از پستهای
آدرس :
-, -, -
منبع :
روزان 97.7.15