- 1324413
- 33
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام چاپگر ...
شماره آگهی :
11970006000309
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:36:25
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
وزارت جهاد کشاورزی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11970006000309
نام دستگاه خریدار : وزارت جهاد کشاورزی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 13:00
اطلاعا کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار کلیه اقلام مطابق شرح کلی نیاز و تحویل کالا در انبار وزارت جهاد کشاورزی می باشد. اعتبار مربوطه به خرید اقلام فوق بصورت اوراق اخزاء 603 موضوع بند ز تبصره 5 با سررسید 97.07.20 پرداخت می گردد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11970006000309
نام دستگاه خریدار : وزارت جهاد کشاورزی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 13:00
اطلاعا کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کدکالا | نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2232200930220003 | چاپگر سیاه و سفید مدل HP-402DN نام تجارتی HP مرجع سازنده HP کشور سازنده چین مرجع عرضه کننده خدمات ماشینهای اداری ابزار الکترونیک آبنوس |
دستگاه | 10 | 1397.07.15 |
| 2 | 2232100696090001 | اسکنر لیزری رایانه مدل 2500 نام تجارتی HP مرجع سازنده HP کشور سازنده چین مرجع عرضه کننده پرتو تاپ رایان |
دستگاه | 5 | 1397.07.15 |
| 3 | 2232100345420035 | اسکنر اسناد رنگی و سیاه و سفید A4 مدل KV-SL1066 نام تجارتی PANASONIC مرجع عرضه کننده ویژن پلاس اروپا |
دستگاه | 8 | 1397.07.15 |
| 4 | 2232200082260020 | چاپگر لیزری رایانه مدل M225 نام تجارتی HP مرجع سازنده HP کشور سازنده چین مرجع عرضه کننده |
دستگاه | 2 | 1397.07.15 |
| ردیف | کدکالا | نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| سرزمین سبز پایا |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام چاپگر ...
آدرس :
تهران, -
منبع :
سایت 1397/07/15