مزایده واگذاری امتیاز بهره برداری از باشگاه بدنسازی
[ نسخه چاپی ]

مزایده واگذاری امتیاز بهره برداری از باشگاه بدنسازی

شماره آگهی :
مرحله اول نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:36:02
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/05
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری اندیشه
شرح آگهی :

آگهی مزایده عمومی مرحله اول نوبت اول ؟
شهرداری اندیشه در نظر دارد واگذاری موضوع ذیل را از طریق مزایده کتبی (عمومی) به اشخاص حقیقی و حقوقی دارای سابقه فعالیت و به شرط احراز صلاحیت از مراجع ذیصلاح اقدام نماید
- موضوع مزایده: واگذاری امتیاز بهره برداری از باشگاه بدنسازی شهرداری واقع در فاز 3 شهر اندیشه فرهنگسرای امام  علی ع
- مدت اجاره: 1 سال 
قیمت پایه (کارشناسی) جهت شرکت در مزایده 25.000.000 ریال
سپرده شرکت در مزایده: مبلغ 15.000.000 ریال می باشد که باید به صورت موارد مندرج در بند 2 ماده 5 آیین نامه مالی شهرداریها به شرح ذیل ارائه گردد:
الف- رسید بانکی واریز وجه فوق به حساب جاری سیبا به شماره 0106212988001 نزد بانک ملی شعبه فاز سه اندیشه
ب- ضمانتنامه بانکی به نفع شهرداری اندیشه
ج- اسناد خزانه
- مهلت و محل فروش اسناد مزایده: مهلت خرید اسناد مزایده از تاریخ چاپ آگهی لغایت روز شنبه مورخ 97.8.5 به نشانی شهریار، شهر اندیشه فاز 3 بلوار آزادی تقاطع خیابان شهرداری شرقی ساختمان مرکزی شهرداری اندیشه، واحد امور قراردادها می باشد.
- مهلت و محل ارائه پیشنهادات: پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ مورخ 97.8.6 دبیرخانه شهرداری اندیشه
- زمان و محل بازگشایی پیشنهادات واصله: روز دوشنبه مورخ 97.8.7 ساعت 14:30 سالن جلسات شهرداری اندیشه
- مدارک لازم جهت دریافت اسناد مزایده رونوشت و اصل اساسنامه شرکت و درخواست کتبی با مهر و امضای معتبر شرکت برای اشخاص حقوقی ضمنا همراه داشتن مهر شرکت جهت دریافت اسناد الزامی است
شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهاداهای واصله مختار است.
- برندگان اول، دوم و سوم مزایده هرگاه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده شرکت در مزایده آنان به ترتیب به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.
- سایر اطلاعات و جزییات مربوط به معامله در اسناد مزایده درج گردیده است.
بهروز کاویانی - شهردار اندیشه

خلاصه :
آگهی مزایده عمومی , مزایده واگذاری امتیاز بهره برداری از باشگاه بدنسازی
آدرس :
تهران, فاز 3 شهر اندیشه فرهنگسرای امام علی ع
منبع :
کسب و کار 97/7/15