- 1324411
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
تجدید مناقصه لکه گیری و روکش آسفالت...
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:35:58
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی
شرح آگهی :
آگهی تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای ؟
کارفرما: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی
آدرس: ارومیه - خیابان والفجر 2 جنب پل میثم - اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی
| ردیف | نام پروژه |
شماره مناقصه |
برآورد اولیه |
میزان سپرده شرکت در مناقصه |
| 1 | مناقصه لکه گیری و روکش آسفالت محور روستایی قزل داغ عجم و کرد |
24 - ر - 97 |
2.895.703.995 | 144.785.200 |
| 2 | مناقصه لکه گیری و روکش آسفالت محور چایپاره - حمزیان |
27 - ر - 97 |
3.787.794.082 |
189.389.704 |
| 3 | مناقصه لکه گیری و روکش آسفالت محور روستایی تازه کند - قره قویون پلدشت |
28 - ر - 97 |
4.132.074.925 | 206.603.746 |
| 4 | احداث قسمتی از پل ورودی نقده - سه راهی حسن لو (پل کانال) |
32 - ر - 97 |
3.999.997.229 | 199.999.861 |
| 5 | لکه گیری و روکش آسفالت محور آواجیق - کشمش تپه |
35- ر - 97 |
15.222.266.950 | 760.113.348 |
| 6 | لکه گیری و روکش آسفالت محور میاندوآب - شاهین دژ (محدوده روستای پارالار) |
36- ر - 97 |
4.379.437.396 | 218.971.870 |
| 7 | مناقصه لکه گیری و روکش آسفالت محور کمربند جنوبی میاندوآب (الغدیر) |
38 - ر - 97 |
14.543.365.259 | 727.168.268 |
| 8 | مناقصه لکه گیری و روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ محور ارومیه - اشنویه و ارومیه - مهاباد |
42 - ر - 97 |
5.136.112.800 | 256.805.640 |
| 9 | مناقصه لکه گیری و روکش آسفالت محور بوکان - شاهین دژ |
47 - ر- 97 |
9.402.032.358 | 470.101.618 |
| 10 | مناقصه خرید گاردریل و سایر لوازم جانبی |
53 - ر- 97 |
3.235.300.000 | 161.765.000 |
| 11 | بهسازی و روکش آسفالت راههای روستایی حاجی حسن - کردکندی - اسلام آباد میاندوآب |
57 - ر -97 |
4.333.680.676 | 216.684.034 |
پیمانکاران دارای رتبه 5 رشته راه و ترابری از سازمان برنامه و بودجه و تائیدیه اداره ثبت اسناد شهرستان می توانند در این مناقصه شرکت نمایند.
1- تحویل (فروش ) اسناد مناقصه: از تاریخ 97.7.15 تا تاریخ 97.7.21 (فقط از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس WWW.SETADIRAN.IR)
2- دریافت پاکات و اسناد تکمیل شده: تا ساعت 14 روز پنجشنبه مورخ 97.8.3
3- تاریخ بازگشایی پیشنهادها: روز شنبه ساعت 11 مورخ 97.8.5
خلاصه :
تجدید آگهی مناقصه عمومی, تجدید مناقصه لکه گیری و روکش آسفالت...
آدرس :
آذربایجان غربی, آذربایجان غربی, -
منبع :
قم 97.7.15