مزایده واگذاری یک قطعه زمین مسکونی مساحت 224.15متر
[ نسخه چاپی ]

مزایده واگذاری یک قطعه زمین مسکونی مساحت 224.15متر

شماره آگهی :
25 نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:35:06
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکتی
شرح آگهی :
اگهی مزایده ؟
شرکتی
مزایده واگذاری یک قطعه زمین مسکونی مساحت 224.15متر کاربری مسکونی
تلفن:08642222012
نشانی کوی فراز بام ساوه
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده,مزایده واگذاری یک قطعه زمین مسکونی مساحت 224.15متر
آدرس :
مرکزی, --
منبع :
هدف و اقتصاد 97.7.15