- 1324410
- 37
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده واگذاری یک قطعه زمین مسکونی مساحت 224.15متر
شماره آگهی :
25 نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:35:06
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکتی
شرح آگهی :
اگهی مزایده ؟
شرکتی
مزایده واگذاری یک قطعه زمین مسکونی مساحت 224.15متر کاربری مسکونی
تلفن:08642222012
نشانی کوی فراز بام ساوه
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
شرکتی
مزایده واگذاری یک قطعه زمین مسکونی مساحت 224.15متر کاربری مسکونی
تلفن:08642222012
نشانی کوی فراز بام ساوه
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده,مزایده واگذاری یک قطعه زمین مسکونی مساحت 224.15متر
آدرس :
مرکزی, --
منبع :
هدف و اقتصاد 97.7.15