- 1324406
- 34
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خوراک موش
شماره آگهی :
11974999000013
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:33:35
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشکده پزشکی یاسوج
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11974999000013
نام دستگاه خریدار: دانشکده پزشکی یاسوج
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت 8
شرح کلی نیاز: خوراک موش
توضیحات خریدار توجه. از ایران کد مشابه استفاده شده در خواست خوراک موش آزمایشگاهی 3000 کیلو
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11974999000013
نام دستگاه خریدار: دانشکده پزشکی یاسوج
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت 8
شرح کلی نیاز: خوراک موش
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2171621160140002 | مکمل خاص خوراک دام کیسه پلی اتیلنی 50 KG ختن تهیه و تولید خوراک دام شعیبیه | کیسه | 3.000 | 97.7.21 |
توضیحات خریدار توجه. از ایران کد مشابه استفاده شده در خواست خوراک موش آزمایشگاهی 3000 کیلو
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, خوراک موش
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد,
منبع :
سایت 97.7.15