- 1324399
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام سرویس و نگهداری تاسیسات
شماره آگهی :
11973543000014
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:31:10
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل امور مالیاتی استان اصفهان
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11973543000014
نام دستگاه خریدار: اداره کل امور مالیاتی استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 9
شرح کلی نیاز: سرویس و نگهداری تاسیسات اداره امور مالیاتی شهرستان کاشان مطابق فایل پیوست
توضیحات خریدار کلیه اسناد و مدارک درخواستی در فایل پیوست به انضمام پیش فاکتور رسمی الزاما در سامانه ارسال گردد. جهت هر گونه هماهنگی فنی با شماره تلفن 32241362-031 (واحد فنی مهندسی اداره کل - مهندس امیری) تماس حاصل فرمایید
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11973543000014
نام دستگاه خریدار: اداره کل امور مالیاتی استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 9
شرح کلی نیاز: سرویس و نگهداری تاسیسات اداره امور مالیاتی شهرستان کاشان مطابق فایل پیوست
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ز-71-711 | فعالیت های معماری و مهندسی و مشاوره های فنی مربوط | عدد | 1 |
98.7.20 |
توضیحات خریدار کلیه اسناد و مدارک درخواستی در فایل پیوست به انضمام پیش فاکتور رسمی الزاما در سامانه ارسال گردد. جهت هر گونه هماهنگی فنی با شماره تلفن 32241362-031 (واحد فنی مهندسی اداره کل - مهندس امیری) تماس حاصل فرمایید
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, سرویس و نگهداری تاسیسات
آدرس :
اصفهان,
منبع :
سایت 97.7.15