فراخوان سرمایه گذاران جهت احداث نیروگاه خورشیدی نوبت دوم
[ نسخه چاپی ]

فراخوان سرمایه گذاران جهت احداث نیروگاه خورشیدی نوبت دوم

شماره آگهی :
نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:30:10
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب استان گلستان
شرح آگهی :

آگهی فراخوان مزایده عمومی سرمایه گذاران جهت احداث نیروگاه خورشیدی به ظرفیت حداقل 15 مگاوات در روز به روش BOO نوبت دوم ؟
شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به عنوان دستگاه مزایده گزار و سرمایه پذیر، در نظر دارد از طریق فراخوان مزایده عمومی و بر اساس آیین نامه معاملات داخلی شرکت زمین های مستعد خود به مساحت تقریبی 35 هکتار جهت احداث نیروگاه های خورشیدی به ظرفیت حداقل 15 مگاوات واقع در منطقه گنبد برای مدت محدود و طبق شرایط مندرج در اسناد ارزیابی، به سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی واجد شرایط واگذار نماید.
الف - شرح مختصری از پروژه
- دوره احداث: حداکثر 6 (شش) ماه جهت اخذ مجوز، 12 (دوازده ) ماده جهت ساخت نیروگاه
- دوره بهره برداری تجاری: حداکثر 20 سال و بر اساس مدال مالی تجاری
- محل احداث پروژه: استان گلستان - شهر گنبد - جاده روستایی قراول تپه - زمین تصفیه خانه فاضلاب شهر گنبد
- سرمایه گذیر: شرکت آب و فاضلاب استان گلستان
شرح عملیات:
شرح عملیات  احداث نیروگاه خورشیدی برای تولید برق با ظرفیت حداقل 15 مگاوات به شرط سرمایه گذاری (تامین مالی، طراحی و مهندسی، تامین مصالح و تجهیزات، احداث تاسیسات و ساختمانهای نیروگاه خورشیدی، حمل، نصب و راه اندازی تجهیزات، تامین برق، انجام آزمایشات عملکردی و اخذ تاییدیه شروع دوره بهره برداری، مدیریت و راهبری، تعمیر و نگهداری و در صورت نیاز بازسازی، بیمه،  فروش  و عرضه برق تولیدی و عقد قرارداد  مطابق شرایط و مشخصات فنی مندرج در اسناد
ب- شرایط سرمایه گذار:
- امکان تامین سرمایه مورد نیاز و داشتن سابقه مدیریتی، اجرایی و بهره برداری پروژه مشابه
مبلغ تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار 14.000.000.000 ریال
مهلت خرید اسناد: از تاریخ 97.7.15  الی 97.7.25
قیمت خرید اسناد 200.000 ریال
تاریخ تحویل اسناد: ساعت 14 مورخ 97.8.6
تاریخ بازگشایی اسناد: ساعت 9 صبح مورخ 97.8.12
دستگاه نظارت دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت سرمایه پذیر
محل تهیه اسناد ارزیابی و اسناد مزادیه : استان گلستان  سایت اداری شرکت آب و فاضلاب گلستان دفتر قراردادها
تلفکس 0173242306
به پیشنهادهای فاقد مهر و امضا مشروط ، مخدوش و پیشنهاداتی که بعد از انقضاء مدت مقرر در فراخوان واصل شود مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد شد
محل تسلیم اسناد استان گلستان ، گرگان سایت اداری شرکت آب و فاضلاب گل ستان دبیرخانه
محل تهیه اسناد ارزیابی: سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات کشور
لذا از سرمایه گذاران واجد شرایط با سوابق کاری مرتبط دعوت می شود د رتاریخ اعلام شده و در ساعات اداری جه تدریافت و پاسخگویی اسناد به شرکت آب و  فاضلاب گلستان به آدرس فوق یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه  ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس http://iets.mporg.ir به شماره فراخوان ..... مراجعه نمایند
ضمنا هزینه آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد
شرکت آب و فاضلاب استان گلستان

 

خلاصه :
مزایده , فراخوان سرمایه گذاران جهت احداث نیروگاه خورشیدی نوبت دوم
آدرس :
گلستان, شهر گنبد - جاده روستایی قراول تپه - زمین تصفیه خانه فاضلاب شهر گنبد
منبع :
کسب و کار 97/7/15