استعلام خرید تلویزیون ، شیرآلات و ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام خرید تلویزیون ، شیرآلات و ...

شماره آگهی :
11973380000069
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:29:23
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل هواشناسی استان لرستان
شرح آگهی :
شماره نیاز          11973380000069
نام دستگاه خریدار   اداره کل هواشناسی استان لرستان
تاریخ اعتبار نیاز     97.7.17            ساعت  8
شرح کلی نیاز   خرید تلویزیون ، شیرآلات و ... برابر مشخصات پیوست
اطلاعات کالاهای موردنیاز
ردیف کد کالا
نام کالا
واحد شمارش
تعداد تاریخ نیاز
  2242900920630001 تلویزیون led سایز 32 in مدل  x410 نام تجارتی ایکس ویژن مرجع سازنده ساران سدید ارتباط راه نو
دستگاه 1 97.7.19
  0981410463610009 شیر مخلوط الکترونیکی کاربرد روشویی مدل hd133 جنس برنجی نوع بسته بندی کارتن 8 عددی وزن 12 kg نام تجارتی بلندا مرجع عرضه کننده بلندای صنعت جهان افراز
کارتن 2 97.7.19
3 1113610527130001 جا لباسی ایستاده چوبی ارتفاع 185 cm مدل ca16 نام تجارتی cb2 مرجع عرضه کننده هدیه حیاوی
عدد 1 97.7.19
4 0981420922790001 شیر منفرد سینک و ظرفشویی کاربرد تاسسات خانگی مکانیزیم قطع و وصل توپی جنس برنجی سایز 6 in  نوع اتصال رزوه ای نام تجارتی libro مرجع عرضه کننده سید سعید محمودی
عدد 2 97.7.19
  1151210189170001 بخاری گازی خانگی 8000 طرح tv مدل asp شهلا آذرسیوان پارسیان
دستگاه 1 97.7.19
6 5587277889140001 شیر کامل برنجی با پوشش نیکل کروم سایز 2.1 in کاربرد جهت دهنده دوش حمام نام تجارتی فریز شاور مرجع عرضه کننده سید جواد فریزنی
ست 2 97.7.19
7 0981420674197705 شیر منفرد توالت نوع تکی بزرگ مدل آرمو جنس برنجی سایز 2.1 in نام تجارتی فراسو مرجع عرضه کننده فراسو رویال پارس
عدد 2 97.7.19
8 1112000061100030 میز تلویزیون lcd pamela ابعاد سطح 140*45 cm ارتفاع 45 cm مدل tvs-pam-140  نام تجارتی snowa
عدد 1 97.7.19
9  1151700048420004 آبگرمکن گازی دیواری گرد 998 نرگس ایرانشرق
دستگاه 1 97.7.19
10 1113100528940001 کمد کتابخانه اداری جنس mdf مدل o19 مرجع عرضه کننده سید رضا صالحی
عدد 1 97.7.19
11 1152420141210006 جاروبرقی خانگی مدل vc-2000 w نام تجارتی پارس خزر مرجع عرضه کننده پارس زر آسا
دستگاه 1 97.7.19


توضیحات خریدار   کالاها بایستی برابر مشخصات لیست پیوست باشد ایران کدهای انتخابی مشابه می باشند پرداخت از محل اوراق خزانه با سررسید 97.10.24 می باشد و اشخاص حقیقی یا حقوقی شرکت کننده بایستی دارای کد بورس باشند تلفن  06633409520 اداره کل هواشناسی ملاک لیست پیوست است


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.

خلاصه :
استعلام , استعلام خرید تلویزیون ، شیرآلات و ...
آدرس :
لرستان, لرستان
منبع :
سایت 97.7.14