- 1324388
- 35
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه اجرای پروژه مجموعه فرهنگی
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:28:07
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دهیاری قشلاق ملارد
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی ؟
دهیاری قشلاق ملارد در نظر دارد به استناد مجوز شماره 1/1/1287-5801 مورخ 97.4.20 و 1/1/1896-5801 مورخ 97.6.4 شورای اسلامی از طریق برگزاری مناقصه عمومی نسبت به اجرای پروژه مجموعه فرهنگی قرآن و عترت روستا در قاب بخشنامه سرجمع (مترمربع - زیربنا) با اعتبار اولیه مجموع 4.000.000.000 ریال از محل ارزش افزوده اقدام نماید.
لذا متقاضیان واجد شرایط دارای صلاحیت در فعالیت مذکور ضمن بازدید محل مذکور و دارای رزومه کاری مرتبط و امکانات لازم با موضوع پیمان می توانند تا ۱۰ روز پس از انتشار آگهی مذکور نسبت به دریافت اسناد شرکت در مناقصه به آدرس : شهرستان ملارد - چهارراه | ملارد - روستای قشلاق دهیاری قشلاق مراجعه نمایند.
مبلغ خرید اسناد مبلغ 500.000 ریال به حساب 0106551025006 ۰۱۰۶۵۵۱۰۲۵۰۰۶ به نام دهیاری قشلاق جهت دریافت اسناد ارائه گردد.
سرپرست دهیاری قشلاق ملارد- مجتبی یوسفی
دهیاری قشلاق ملارد در نظر دارد به استناد مجوز شماره 1/1/1287-5801 مورخ 97.4.20 و 1/1/1896-5801 مورخ 97.6.4 شورای اسلامی از طریق برگزاری مناقصه عمومی نسبت به اجرای پروژه مجموعه فرهنگی قرآن و عترت روستا در قاب بخشنامه سرجمع (مترمربع - زیربنا) با اعتبار اولیه مجموع 4.000.000.000 ریال از محل ارزش افزوده اقدام نماید.
لذا متقاضیان واجد شرایط دارای صلاحیت در فعالیت مذکور ضمن بازدید محل مذکور و دارای رزومه کاری مرتبط و امکانات لازم با موضوع پیمان می توانند تا ۱۰ روز پس از انتشار آگهی مذکور نسبت به دریافت اسناد شرکت در مناقصه به آدرس : شهرستان ملارد - چهارراه | ملارد - روستای قشلاق دهیاری قشلاق مراجعه نمایند.
مبلغ خرید اسناد مبلغ 500.000 ریال به حساب 0106551025006 ۰۱۰۶۵۵۱۰۲۵۰۰۶ به نام دهیاری قشلاق جهت دریافت اسناد ارائه گردد.
سرپرست دهیاری قشلاق ملارد- مجتبی یوسفی
خلاصه :
آگهی مناقصه عمومی,مناقصه اجرای پروژه مجموعه فرهنگی
آدرس :
تهران, -
منبع :
اخبارصنعت 97.7.15