- 1324386
- 35
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام لوازم الکتریکی
شماره آگهی :
11979033000258
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:27:26
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه ارومیه
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11979033000258
نام دستگاه خریدار: دانشگاه ارومیه
تاریخ اعتبار: 1397.7.15 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: لوازم الکتریکی طبق لیست پیوستی
توضیحات خریدار: 1- تحویل در محل دانشگاه ارومیه 2- پرداخت وجه بعد از دریافت کالا و تایید مسئول مربوطه و 10 روز کاری 3- پرداخت مبلغ ارزش افزوده در صورت ارائه گواهی معتبر 4- بارگذاری ریز قیمت با پیش فاکتور الزامی میباشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
شماره نیاز: 11979033000258
نام دستگاه خریدار: دانشگاه ارومیه
تاریخ اعتبار: 1397.7.15 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: لوازم الکتریکی طبق لیست پیوستی
| ردیف | کدکالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2282110003900001 | لامپ فلورسنت 26mm مهتابی W 18 نام تجارتی پارس از شرکت پارس شهاب | عدد | 1 | 1397.7.16 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, لوازم الکتریکی
آدرس :
آذربایجان غربی, ارومیه
منبع :
سایت 1397.7.15