استعلام تهیه و چاپ پوشه
[ نسخه چاپی ]

استعلام تهیه و چاپ پوشه

شماره آگهی :
11973100000328
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:27:08
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
کمیته امداد امام خمینی استان فارس
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:‌ 11973100000328
نام دستگاه خریدار: کمیته امداد امام خمینی استان فارس
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: تهیه و چاپ پوشه طرح های اشتغال و خودکفایی و آموزش مطابق شرایط و توضیحات فایل های پیوست
اطلاعات خدمات موردنیاز:
ردیف کد خدمت نام خدمت واحد اندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 پ-18-181 چاپ و فعالیتهای خدماتی وابسته به چاپ عدد 20000 1397.07.30
توضیحات خریدار: تهیه و چاپ پوشه طرح های اشتغال و خودکفایی و آموزش مطابق شرایط و توضیحات فایل های پیوست . لطفا فایل پیوست را به صورت کامل و با دقت مطالعه و پیشنهاد قیمت همراه با تکمیل و ارسال فرم آنالیز قیمت صورت گیرد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام تهیه و چاپ پوشه
آدرس :
فارس, شیراز
منبع :
سایت 1397.07.15