- 1324382
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه عمومی خط دو مداره ایستگاه
شماره آگهی :
97/41 نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:26:05
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/20
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت توزیع نیروی برق اهواز
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای؟
شماره 97/41
شرکت توزیع نیروی برق اهواز در نظر دارد پروژه احداث خط دو مداره ایستگاه ملاثانی به سمت ویس فاز یک در حوزه عملیاتی خود را به پیمانکار واجد شرایط از طریق مناقصه عمومی واگذار نماید
-میزان سپرده شرکت در مناقصه : 260.000.000 ریال می باشد که به صورت ضمانتنامه بانکی معتبر و یا وجه نقد به حساب بانکه مرکزی 4101125744113254 بنام شرکت توزیع نیروی برق اهواز به مناقصه گزار تسلیم گردد
-زمان و محل و نحوه دریافت اسناد : از تاریخ درج آگهی به مدت 5 روز با در دست داشتن فیش واریزی به مبلغ 200.000 ریال به حساب بانک تجارت شعبه شهید چمران به شماره 1028040020 به آدرس های زیر مراجعه نمایند:
پایگاه اینترنتی شرکت توزیع برق اهواز WWW.AEPDCO.IR
پایگاه اینترنتی توانیر WWW.TAVANIR.ORG.IR
پایگاه اینترنتی ملی اطلاع رسانی مناقصات WWW.IETS.MPORG.IR
تلفن تماس 06134490643 داخلی 3245
آخرین مهلت و محل تحویل و بازگشایی پاکات : حداکثر تا پایان وقت اداری مورخ 97.8.1 به دبیرخانه مرکزی شرکت : اهواز بلوار پاسداران - روبروی بیمارستان ابوذر، جنب شهرک صنعتی تسلیم گردد.
بازگشایی راس ساعت 14 مورخ 97.8.5می باشد.
به پیشنهادهای فاقد سپرده و امضاء مشروط ، مخدوش و پیشنهاداتی که بعد از انقضاء مدت مقرر واصل می شود مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد شد.
سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مناقصه مندرج است
امور تدارکات
شماره 97/41
شرکت توزیع نیروی برق اهواز در نظر دارد پروژه احداث خط دو مداره ایستگاه ملاثانی به سمت ویس فاز یک در حوزه عملیاتی خود را به پیمانکار واجد شرایط از طریق مناقصه عمومی واگذار نماید
-میزان سپرده شرکت در مناقصه : 260.000.000 ریال می باشد که به صورت ضمانتنامه بانکی معتبر و یا وجه نقد به حساب بانکه مرکزی 4101125744113254 بنام شرکت توزیع نیروی برق اهواز به مناقصه گزار تسلیم گردد
-زمان و محل و نحوه دریافت اسناد : از تاریخ درج آگهی به مدت 5 روز با در دست داشتن فیش واریزی به مبلغ 200.000 ریال به حساب بانک تجارت شعبه شهید چمران به شماره 1028040020 به آدرس های زیر مراجعه نمایند:
پایگاه اینترنتی شرکت توزیع برق اهواز WWW.AEPDCO.IR
پایگاه اینترنتی توانیر WWW.TAVANIR.ORG.IR
پایگاه اینترنتی ملی اطلاع رسانی مناقصات WWW.IETS.MPORG.IR
تلفن تماس 06134490643 داخلی 3245
آخرین مهلت و محل تحویل و بازگشایی پاکات : حداکثر تا پایان وقت اداری مورخ 97.8.1 به دبیرخانه مرکزی شرکت : اهواز بلوار پاسداران - روبروی بیمارستان ابوذر، جنب شهرک صنعتی تسلیم گردد.
بازگشایی راس ساعت 14 مورخ 97.8.5می باشد.
به پیشنهادهای فاقد سپرده و امضاء مشروط ، مخدوش و پیشنهاداتی که بعد از انقضاء مدت مقرر واصل می شود مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد شد.
سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مناقصه مندرج است
امور تدارکات
خلاصه :
مناقصه عمومی, مناقصه عمومی خط دو مداره ایستگاه
آدرس :
خوزستان, خوزستان, -
منبع :
تجارت 97.7.15